Ania i Tomek // Joshua Tree National Park & Pioneertown // California // USA

Tegoroczną serię sesji za granicą zaczynamy projektem narzeczeńskim Ani i Tomka, pary, która na codzień mieszka w Los Angeles a na miejce zdjęć wybrała bardzo westernowe i wyjątkowo klimatyczne okolice Parku Narodowego Joshua Tree.

Razem chcieliśmy uzyskać efekt wietrznego, rozpalonego słońcem Dzikiego Zachodu. Idealnym tłem okazało się miasteczko Pioneertown powstałe w latach 40 dwudziestego wieku, które do dziś przyciagaja turystów niesamowitą atmosferą oryginalnych zabudowań rodem z planu zdjęciowego klasycznych westernów. Drewniane domy, stodoła, saloon, piaszczysta główna ulica miasteczka i wyjątkowo zmysłowi modele.

Nie mniej klimatyczny jest rozgrzany słońcem obszar parku Joshua Tree. Bezkresna przestrzeń przeplatana skałami i pojednycznymi preriowymi drzewami, droga prowadząca w nieokreśloną dal, piasek i słońce, przytłumione wypłowiałe od słońca kolory… Dzikość, wolność, namiętność- mam nadzieje, że to wszystko znajdziecie na wielu zdjęciach poniżej.

Materiał zdjęciowy został też opublikowany na blogu ślubnym „Białe Inspiracje” oraz w najnowszym wydaniu kwartalnika „Moda na ślub„.

Narzeczeni: Ania i Tomek
Data sesji:  Maj 2013
Miejsce sesji: USA, Kalifornia, Pioneertown // Park Narodowy Joshua Tree