Fotoreportaż i sejsa ślubna // Aga & Marcin // Venecia Palace // Warszawa

Długo i z coraz większą niecierpliwością czekałem na ślub Agi i Marcina. Poznaliśmy się sporo przed samym ślubem i przy okazji okazało się, że mieszkamy bardzo blisko siebie na Żoliborzu. To pozwoliło nam w międzyczasie wielokrotnie rozmawiać o fotografii ślubnej, o naszym podejściu do zdjęć i wspólnych pomysłach na sesję plenerową. Część z nich udało się z powodzeniem zrealizować, co możecie zobaczyć poniżej.
Zawsze kiedy udaje się pokazać spontaniczność i naturalnie pojawiające się emocje, uważam reportaż ślubny i sesję ślubną za udaną, przynajmniej w dużej części. Tak jest moim zdaniem w przypadku Agi i Marcina: dzięki bardzo za Wasze wyjątkowo pozytywne nastawienie, otwartość i spontaniczność. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz przy kawie porozmawiamy sobie o fotografii i nie tylko.. nie wspominając już o koszu ;)
//
I’ve been waiting for Aga&Marcin’s wedding for a long time. We’ve met early enough before the big day (it also turned out that we live in the same neighborhood in Zoliborz/Warsaw) to have few coffees together and talk about wedding photojournalism, how we understand it and what ideas we have for the outdoor photoshoot basing on their interests and hobby. We just decided to let it flow and I think we made it, at least for the few major conceptions.

I simply believe wedding photojournalism is totally about true and natural emotions and perfect moments. Im happy every time when can easily notice them during the final selection for the web. Guys, thanks so much for your extremely positive attitude, openness and being so spontaneous. I truely hope we will drink coffee and talk again soon.. not to mention playing basketball ;)

Bride & Groom: Aga & Marcin
Getting ready / Przygotowania: Żoliborz / Warszawa
Ceremony / Uroczystość: Parafia Św. Stanisława Kostki / Warszawa
Reception / Przyjęcie: Venecia Palace / Warszawa
Music: Papaja Band
Flowers / Kwiaty: Pracownia Hibiskus
Jewelry / Obrączki: Schubert
Make up / Hair: Magdalena Lutostańska
Chauffeuring service: Cadillac DeVille / Limuzynka.com
Outdoor photoshoot / Plener: Kępa Potocka / Żoliborz / Warszawa