Zdjęciowe “must have” na weselu

Wszystkie narzeczone wiedzą, że zdjęcia ślubne są jedną z najważniejszych części dnia ślubu. Taka impreza drugi raz w twoim życiu raczej się nie powtórzy ( przynajmniej ta na której będziesz panną młodą). Tak więc wymyślenie niezbędnej listy zdjęć ślubnych powinno być wysoko w twoich priorytetach planowania ślubu. Są to wspomnienia, które będziesz pielęgnować na zawsze, a nawet spojrzysz wstecz już następnego dnia (wszyscy mówią: „To przemija”). Właśnie dlatego chcesz mieć pewność, że fotograf zrobi piękne zdjęcia urocystości.

Krok pierwszy, aby sprawdzić tę listę rzeczy do zrobienia, to zatrudnić fotografa ślubnego, którego domeną jest fotografowanie imprez tego typu i ma w tym doświadczenie albo przynajmniej lubi to robić i robi to dobrze – zaufaj profesjonalistom! Zatrudniasz właśnie tego – profesjonalistę – który powinien wiedzieć, co robić. Mimo to miło jest mieć ogólną wiedzę na temat fotografii ślubnej.

Ujęcia do albumu ślubnego

Oczywiście nie musisz robić wszystkich zdjęć ślubnych, aby stworzyć idealny album, ale miło jest o nich pomyśleć. Więc zanim zaczniesz robić zakupy,, mierzyć suknię, buty itp, przewiń w dół aby dowiedzieć się co nieco o zdjęciach ślubnych i imprezowych. Gdy już stworzysz własną listę kontrolną, możesz porozmawiać z fotografem o tych momentach które na 100% chcesz uwiecznić i o takich których raczej nie chciałabyś oglądać przez następne lata. Zaplanuj to przed imprezą aby potem cieszyć się wspaniałymi chwilami w dniu uroczystości.
Jakie zdjęcia zazwyczaj robi fotograf przed ślubem, w jego trakcie oraz na imprezie weselnej?

– piękna fryzurę, np. warkocz z kwiatami
Zaproś fotografa do apartamentu dla nowożeńców, aby uchwycić momenty przygotowujące,

-Akcesoria i biżuteria ślubna
Akcesoria na dzień ślubu są wyjątkowe, więc pamiętaj o tym. A jeśli masz na sobie coś starego, nowego, pożyczonego i niebieskiego, zrób zdjęcie wszystkiego razem!
Jeśli chodzi o zdjęcia przygotowujące, „włóż wysiłek w wybranie sensownej lub fajnej przygotowującej „lokalizacji.

-Buty ślubne

-Portret dla nowożeńców
To twój czas, aby zabłysnąć w świetle reflektorów i naprawdę pochwalić się tą sukienką! Nie wstydź się od aparatu i upewnij się, że fotograf poświęci trochę czasu na zrobienie zdjęcia ślubnego razem z mężem.

-Welon

-Bukiet ślubny

-Przyjęcie weselne a przede wszystkim pierwszy taniec, krojenie tortu, śpiewanie sto lat, zabawy weselne, przemowy itd

-Najmłodsi na weselu ( mali chłopcy i dziewczynki w sukieneczkach zawsze słodko wyglądają na zdjęciach)

-Panna młoda z Flower Girl
Każda panna młoda potrzebuje zdjęcia ze swoją uroczą „kwiatkową” dziewczyną (jeśli taką masz). Weź kilka takich, patrząc na nią, a następnie przykucnij i uściskaj ją mocno.

-Spacer w ogrodzie, romantyczne zdjęcie a altanie itp.

-Ślubowania

-Narzeczeni i świadkowie na ceremonii

-Rodzice panny i pana młodego

-Pierwszy (czy też nie) pocałunek!

Author: fotofaktory.pl