Prezent dla amatora fotografii

Jeśli spędziłeś choć trochę czasu z fotografem, wiesz, że ich hobby ma tendencję do bycia kosztownym. Obiektywy, akcesoria fotograficzne, zestawy oświetleniowe, oprogramowanie komputerowe, a nawet nowe aparaty to regularne i drogie zakupy. Nawet jeśli masz setki złoty, niektóre z tych przedmiotów kosztują, znajomość konkretnego produktu, który można uzyskać dla fotografa w swoim życiu, jest trudna. Na przykład, dzięki tak wielu różnym rodzajom akcesoriów do aparatów, łatwo jest kupić niekompatybilny, dzięki czemu prezent od bohatera spada do zera. Zastanawiasz się jaki prezent kupić dla pasjonata fotografii a aparat fotograficzny wydaje ci się za drogim prezentem?
Dzięki tej liście praktycznych prezentów dla fotografów możesz złagodzić stres związany z wyborem idealnego prezentu. Niezależnie od tego, jakiego aparatu używa, każdy z tych prezentów z pewnością zachwyci każdego fotografa w twoim życiu.

Reflektor

Reflektorto idealny sposób na równomierne odbijanie, rozpraszanie i rozprowadzanie światła na dowolnej powierzchni. Parasol ma średnicę 33 cali i jest wykonany na zamówienie z materiału, który eliminuje odblaski na fotografiach. Parasol jest również lekki, co ułatwia transport do sesji zdjęciowej.

Zestaw obiektywów 4 w 1 do telefonu z obiektywem

Podczas gdy iPhone ma doskonały aparat, oferuje tylko jeden obiektyw. Zestaw soczewek do telefonu Apexel 4 in 1 180 ° rybie oko rozwiązuje ten problem, oferując cztery różne obiektywy do użycia w aparacie iPhone’a. Zestaw ten obejmuje obiektyw szerokokątny, obiektyw typu „rybie oko” i obiektyw makro, dzięki czemu możesz robić zdjęcia, o których nawet nie śniłeś. Ten dodatek jest kompatybilny z urządzeniami tak starymi jak iPhone 4, a także działa na tabletach takich jak iPad.

8-bitowe czarne pikselowe okulary przeciwsłoneczne

8-bitowe czarne matowe okulary przeciwsłoneczne MJ Boutique to idealny prezent dla fotografów, którzy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Te okulary są nietłukące i zapewniają 100-procentową ochronę oczu przed promieniowaniem UV. Jako bonus otrzymasz także bezpłatną torbę, której możesz użyć do przechowywania tych okularów przeciwsłonecznych, gdy nie są używane.

Kubek w formie obiektywu

Czy jest lepszy sposób na wypicie drinka podczas sesji zdjęciowej niż z kubkiem -obiektywem. Ten kubek przypomina obiektyw Zoom Nikon. Zewnętrzna część kubka jest wykonana z wysokiej jakości materiału PCV, a wewnątrz wykonana jest ze stali nierdzewnej. Kubek z obiektywem aparatu Uniqstore szczyci się swoją izolacją, dzięki czemu napój pozostaje ciepły nawet przez kilka godzin podczas sesji zdjęciowej.

Pamięć flash USB w kształcie Electronic 8sale 8GB Nikon Camera

Wraz z rosnącą popularnością fotografii cyfrowej dyski flash USB są najlepszym przyjacielem fotografa. Pamięć flash USB w kształcie Electronic 8sale 8 GB Nikon w kształcie torby z aparatem również może służyć jako inny aparat. Ten dysk USB ma kształt kamery rysunkowej, a obiektyw działa jak pamięć USB. Ten dysk flash o pojemności 8 GB działa z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Windows 8, Mac 9. 0 i Linux.

 

Author: fotofaktory.pl