Spróbuj nowego dopasowanego cięcia

Jeśli chodzi o odzież, dopasowanie jest bardzo ważne. Fotografia mody często nie byłaby taka wspaniała gdyby nie praca którą wykonują inne osoby. Dobry krawiec ma moc, dzięki której możesz wyglądać na szczuplejszego, bardziej muskularnego, a nawet wyższego w krótkim czasie spędzonym za maszyną do szycia. Ale nie jest to jedyna osoba, z którą powinieneś się zaprzyjaźnić z tych powodów. Twój fryzjer ma podobny zestaw umiejętności. Umiejętności, które zastosowane z uwzględnieniem kształtu twarzy mogą ogólnie zdziałać cuda.

Tak więc, tak jak nie marzyłbyś o noszeniu źle dopasowanej kurtki, nie powinieneś też nosić źle dopasowanej fryzury. Zamiast tego zajrzyj do przewodnika, jak wybrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy.

Jak określić kształt twarzy

Jeśli masz zamiar coś zrobić, równie dobrze możesz to zrobić poprawnie. Zanim zaczniesz rysować różne kształty na lustrze w łazience za pomocą pasty do zębów i sprawdzać, który z nich najlepiej pasuje do Twojej twarzy, wypróbuj najpierw tę sprawdzoną metodę.

-Używając miękkiej taśmy mierniczej, zmierz najszerszą część czoła i od kości policzkowych do kości policzkowych. Zanotuj wyniki.
-Następnie weź taśmę i zmierz od linii włosów do połowy podbródka. Zanotuj to również.

Teraz porównaj dwa pierwsze wyniki – ten najszerszy wynik należy uznać za szerokość twarzy. Następnie możesz użyć pomiaru długości w połączeniu z szerokością, aby ustalić, która z kategorii najbardziej przypomina Twoją twarz.

Najlepsze fryzury dla każdego kształtu twarzy

Teraz, gdy masz już wszystkie potrzebne informacje, nadszedł czas, aby pomyśleć o stylu, który do Ciebie pasuje. Jeśli podziwiasz nieraz piękne fotografie fryzur i myślisz: chciałabym tak wyglądać to nic prostszego. Celem jest wykorzystanie włosów do zrównoważenia proporcji twarzy w sposób, który wygląda naturalnie i subtelnie. Zanim więc poczujesz się zbyt swobodnie w fotelu fryzjerskim, poświęć chwilę na przejrzenie poniższych sugestii i zastanów się, jaki rodzaj cięcia najlepiej Ci odpowiada.

Najlepsze fryzury dla owalnych twarzy

Jeśli zdecydowałeś, że twoja twarz ma owalny kształt, gratulacje – pobłogosławiłeś się tym, co wielu uważa za świętego Graala struktur kostnych. Dzięki temu możesz z radością nosić prawie każdy styl, który wybierzesz i będziesz świetnie wyglądać. Jest jeszcze kilka rzeczy, na które należy uważać. Dodanie zbyt dużej wysokości nadal nie jest dobrym pomysłem; długość i szerokość twarzy są już dobrze wyważone, więc wybranie tego rodzaju cięcia może być złym pomysłem. Krótkie, przycięte style będą szczególnie dobrze pasować do tego kształtu twarzy.

Najlepsze fryzury dla okrągłych twarzy

Szerokie policzki i delikatne linie mogą ze sobą współdziałać, tworząc dziecinny wygląd, co w zabawny sposób nie znajduje się na szczycie listy życzeń większości mężczyzn czy kobiet jeśli chodzi o cechy estetyczne.
Aby temu przeciwdziałać, twoją najpotężniejszą bronią jest wysokość. Wybór stylu z dodatkowym efektem liftingu może wydłużyć twarz – delikatny lub niechlujny, teksturowany fason na górze. Ten ostatni jest szczególnie dobry dla osób, które mają również przerzedzone włosy lub cofającą się linię włosów.

Najlepsze fryzury dla kwadratowych twarzy

Mocna szczęka w połączeniu z jednolitą szerokością kości policzkowych i czoła może dać dość ostry ogólny wygląd. Dlatego twoja fryzura powinna dążyć do złagodzenia linii i ładnego zaokrąglenia. Nie za dużo, pamiętaj.
Wypróbuj niechlujny styl średniej długości, aby wykadrować twarz i zrównoważyć szerokość szczęki. Jeśli to Ci się nie spodoba spróbuj czegoś bardziej męskiego, krótsze opcje również mogą dobrze działać. Wypróbuj cięcie z blaknięciem po bokach aby zmniejszyć kątowy charakter szczęki.

 

Author: fotofaktory.pl