Najlepsze rozwiązanie dla podróżujących

Jeśli fotografujesz przygodę lub akcję, potrzebujesz aparatu, który pasuje do tego otoczenia. Fotografia GoPro to świetny sposób na rejestrowanie poruszających się obiektów, nawet jeśli ty jesteś tym obiektem.

Tutaj przyjrzymy się, co sprawia, że zdjęcia GoPro wyglądają dobrze. Znajdziesz porady i wskazówki dotyczące fotografowania GoPro, szczególnie przydatne, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do robienia zdjęć tymi kamerami.
Dla tych dla których podróż i walizka to nieodłączne elementy codziennego życia takie rozwiązanie jest bardzo poręczne.

Jest szansa, że jeśli przeglądasz porady i artykuły dotyczące fotografii GoPro, takie jak nasz, szukasz GoPro. Lub chcesz dowiedzieć się, jak używać GoPro do robienia niesamowitych zdjęć i ujęć akcji.
Z kamerą taką lub podobną kamerą do fotografii akcji robienie świetnych zdjęć jest stosunkowo proste. Te kamery są łatwe w użyciu i można je konfigurować na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, co chcesz fotografować.

Co to jest GoPro?

Kamera GoPro była instytucjonalnym systemem kamer cyfrowych, kiedy została po raz pierwszy wypuszczona w 2006 roku. GoPro HERO był w stanie przechwytywać wideo w 10-sekundowych segmentach. Brak dźwięku, tylko obraz.

13 lat później mamy GoPro HERO 8. Oferuje wideo 4K przy 60 fps z sensora 12MP i stabilizację wideo HyperSmooth. Możesz nagrywać i robić zdjęcia GoPro na wiele różnych sposobów. Możesz nawet robić zdjęcia podwodne.

Mierzy zaledwie 2,8 x 4,8 x 6,6 cm i waży 126 gramów co jest ogromną wręcz przewagą nad normalnymi kamerami czy aparatami. Dostępnych jest wiele funkcji, takich jak aktywowane głosem sterowanie przechwytywaniem obrazów.

To, co wyróżnia ten aparat, to kąt widzenia. Szerokokątne kamery GoPro mają szerokość 170 °, co nadaje im wyjątkowy wygląd.

Co sprawia, że GoPro to świetna kamera akcji?

Jest wiele powodów, dla których GoPro to świetna kamera akcji. Po pierwsze, jego wielkość. To niewielka maszyna z wieloma funkcjami przeznaczonymi specjalnie do fotografii przygodowej lub akcji.
Najlepsze części to ekran LCD do kadrowania i wodoodporna obudowa. Dostępne są połączenia Wi-Fi i Bluetooth, dzięki czemu możesz używać telefonu do kadrowania i robienia zdjęć GoPro.
Jest to naprawdę przydatne, gdy GoPro jest przymocowane do klatki piersiowej, kasku, torby, roweru, skutera śnieżnego lub latawca.

To wszechstronna maszyna. Wystarczająco mały, aby umieścić go w dowolnym miejscu, zwłaszcza, że masz łatwo dostępne uchwyty GoPro i innych firm. Istnieje wiele trybów, których możesz użyć do robienia niesamowitych zdjęć GoPro.
Funkcje serii GoPro pozwalają na wykonanie 30 zdjęć za jednym razem. Można to skonfigurować w różnych odstępach czasu. Możliwe są dwa obrazy na sekundę, podczas gdy inni znajdują większą korzyść dzięki szybszemu działaniu, na przykład 30 obrazów w 3 sekundy.
Dzięki temu możesz uchwycić skoki na snowboardzie i miejmy nadzieję, lądowania.

To powinno być oczywiste. GoPros to kamery akcji, co oznacza, że ​​większość użytkowników będzie ich używać w terenie.
Poza domem oznacza mniejszy dostęp do prądu. Posiadanie mniejszej ilości prądu sprawi, że ładowanie baterii GoPro będzie odrobinę trudne. to znaczy, chyba że masz ładowarkę słoneczną i power bank.
GoPro może pracować przez dwie godziny w ciągłym użyciu. To wystarczy na krótki postój na stoku. Posiadanie dodatkowych baterii oznacza, że ​​możesz je ładować, gdy inne są w użyciu, i Vice Versa.

 

Author: fotofaktory.pl